Floradix raud ürdimahlakontsentraat, 250 ml ja 500 ml

Floradix Ferrum raua ürdimahlakontsentraat sisaldab orgaanilist rauda, mis vedelal kujul on organismi poolt eriti hästi omandatav. Raua imendumist suurendab C-vitamiin. Floradix Ferrum raua ürdimahlakontsentraat sisaldab rauda ja vitamiine B2, B6, B12 ning C, mis aitavad vähendada väsimust ja kurnatust. Raud aitab kaasa hemoglobiini normaalsele moodustumisele ning koos vitamiinidega B6 ja B12 aitavad kaasa vere punaliblede normaalsele moodustumisele. Lisaks aitavad vitamiinid B6, B12 ning C kaasa immuun- ja närvisüsteemi normaalsele talitlusele.

 

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

 

Floradix Ferrum raua ürdimahlakontsentraat aitab kindlustada raua ning vitamiinide B1, B2, B6, B12 ja C tasakaalu. Kõik mineraal- ja toitained on juba lahustunud kujul, seetõttu on nende omastamine tablettidega võrreldes parem.

 

Floradix Ferrum sisaldab puuviljamahlade kontsentraate ja valitud ürte, mis annavad tootele meeldiva maitse. Floradix Ferrum ei sisalda alkoholi, säilitusaineid, värvaineid ega kunstlikke lõhna- ja maitseaineid. Toode on laktoosivaba ning sobib ka taimetoitlastele.

 

Floradix Ferrum sobib naistele, sealhulgas rasedatele ja imetavatele naistele, lastele, noorukitele, eakatele, haigusest paranejatele ja kõigile aktiivse elustiiliga inimestele.

 

Koostis:

Ürdi-vesiekstrakt (54%): vesi, porgand (Daucus carota), nõges (Urtica dioica), spinat (Spinacia oleracea), orashein (Elymus repens), apteegitill (Foeniculum vulgare), pruunvetikas (Phaeophyceae), hibiskuseõis (Hibiscus). Segu puuviljamahladest ja mahlakontsentraatidest (29,4%): pirni-, viinamarjamahlakontsentraat, mustsõstramahl, vesi, põldmuraka-, kirsi-, apelsini-, punapeedi-, sidrunimahlakontsentraat, jaanikaunaekstrakt(Ceratonia siliqua L.) , õunamahlakontsentraat.
Pärmi-vesiekstrakt
Mesi
Kibuvitsamarja-vesiekstrakt
Raud(II)glükonaat
NISUIDUEKSTRAKT
C-vitamiin (L-askorbiinhape)
Looduslikud lõhna- ja maitseained
Vitamiin B1 (tiamiinvesinikkloriid)
Vitamiin B2 (naatriumriboflaviin-5′-fosfaat)
Vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid)
Vitamiin B12 (tsüanokobalamiin)

 

Kasutamine:

Täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 10 ml kaks korda päevas, hommikul ja õhtul enne sööki.
Lapsed vanuses 6-12 aastat: 10 ml päevas.
Lapsed vanuses 3-5 aastat: 5 ml päevas.

 

Enne tarvitamist loksutage pudelit. Annustamisel kasutage kaasasolevat mõõtekorki. Ärge jooge otse pudelist.

 

Sisaldus päevase annuse kohta:
Päevane annus (10 ml) sisaldab:
Tiamiin 0,8 mg (73% NRV*); riboflaviin 0,9 mg (64% NRV*); vitamiin B6 0,4 mg (29% NRV*); vitamiin B12 0,6 µg (24% NRV*); vitamiin C 13 mg (16% NRV*); raud 7,5 mg (54% NRV*)

 

Päevane annus (5 ml) sisaldab:
Tiamiin 0,4 mg (36% NRV*); riboflaviin 0,45 mg (32% NRV*); vitamiin B6 0,2 mg (14% NRV*); vitamiin B12 0,3 µg (12% NRV*); vitamiin C 6,5 mg (8% NRV*); raud 3,8 mg (27% NRV*)
*NRV ? vitamiinide ja mineraaltoitainete päevane võrdluskogus (täiskasvanutel)

 

Säilitamistingimused:
Suletud pudelit säilitage püstiselt kuivas ja jahedas. Pärast kasutamist sulgege pudel hoolikalt ja säilitage külmikus. Avatud pudel on kasutamiskõlblik kuni 4 nädalat.